Duval op EK rallycross Maasmechelen
De Belgische manche van het EK rallycross heeft er met François Duval nog een attractie bij. Duval zal een Ford Focus ST T16 4x4 uit de renstal van Koen Pauwels besturen.
Het Gordon racing team brengt twee piloten aan de start. Eerder al was Marc Duez ingeschreven, hij vervangt Rene Munnich in de Skoda Fabia. Voor Duez is het de tweede deelname, vorig jaar kwam hij aan de start met een VW golf. Nu dus met een heel wat snellere bolide. "De eigenaar van de wagen moet forfait geven met enkele beschadigde wervels. Ik mag er dus mee starten in Maasmechelen. Het is een wagen met heel wat meer potentieel dan de golf maar ik zal heel veel moeten leren op korte tijd, dat weet ik. Zeker tussen de mannen die het hele seizoen betwisten."
François Duval komt dus aan de start in een Focus van Koen Pauwels, één van de grote Belgische namen in de rallycross. Een kans voor Duval om de kater van Ieper weg te spoelen en een terugkeer bovendien naar het prille begin. "Het was op dit circuit dat ik voor het eerst aan het stuur zat van mijn vaders Celica. Ik verheug me al op de wagen want men heeft me verteld dat er enorm veel paardenkracht onder de kap zit. Wat ik mag verwachten weet ik verder niet, het is de eerste keer dat ik deelneem. Het lijkt me wel leuk zo op televisie. Ik bedank in elk geval mijn partners voor dit avontuur."
www.specialstages.be
Vanaf 2010 kan u alle nieuws en video bekijken op onze nieuwe webstek: www.specialstages.be
Partner
