Rallyephotos.be

Rallye de la Semois - Cunin voor Duquesne

Tijdens de eerste omloop lag het parcours er gevaarlijk bij. Droog maar hier en daar lagen de valstrikken klaar. Cunin sloeg meteen de beslissende kloof.
Vanaf de tweede ronde was Didier Duquesne minstens de evenknie van Eric Cunin. Duquesne verzamelde zelfs heel wat scratchtijden, maar de 38 seconden na de eerste ronde waren genoeg voor Cunin. Hij pakt de algemene zege met 18 seconden.

Voor Alexandre Romain (Octavia WRC) en Radoux (Lancer) zat de wedstrijd er voortijdig op. Net als voor Geert Techel en Nico Wyffels. Thierry Dupuis pakt de laatste podiumplaats. Hij finisht net voor de Porsche GT3 van Anton Werner. Claude Deruyck werd 16e in divisie 4.
In divisie 1-2-3 knalde Blaise met zijn gloednieuwe Clio al vroeg in het decor. Zo wint Kurt Heckters (Ford Escort) na de Famenne ook de rallye de la Semois. De Swift van Castremanne haalde ook nog eens de finish. Castremanne pakt de tweede plaats voor Benoit Charlot. Mike Callens werd 60ste. Klassewinst was er voor Steve Hoflijk in klasse 1-1.

Alle resultaten